Genieten met een groep bij Landmarkt!
Een borrel of diner om nooit te vergeten!
Ben jij op zoek naar een leuke locatie voor je groepsdiner of groepsborrel met vrienden, familie of collega’s? Bij Landmarkt hebben we verschillende groepsarrangementen om van jouw bijeenkomst een bijzonder moment te maken. Onze arrangementen zijn beschikbaar vanaf een groep van 20 personen. Je kunt een gezellige sfeer en heerlijke verse gerechten verwachten met ingrediënten die afkomstig zijn van de lokale slager, bakker, visboer en tuinder.
Lopend dineren, een échte ervaring!
Een van de arrangementen die bij ons beschikbaar is, is het groepsdiner. Dit diner is niet zomaar een diner, maar een walking dinner. Geniet samen met je vrienden, familie of collega’s van kleine, makkelijk te eten gerechtjes, die gebaseerd zijn op de seizoenen om er elke keer weer een echte smaaksensatie van te maken. Je blijft niet zitten, maar kan lekker vrijuit rondlopen zodat je iedereen even kunt spreken. Het walking dinner is meer dan alleen uit eten, het is een leuke en gezellige ervaring.
De gezelligste groepsborrel voor jouw groep!
Wil je binnenkort een groepsborrel organiseren? Bij Landmarkt ben je aan het juiste adres. Er zijn genoeg pakketten beschikbaar die rekening houden met jouw wensen. Zo zijn er verschillende pakketten met andere thema’s en gerechtjes. Of je nu fan bent van de klassieke of de wat exotischere snacks. Er zijn ook speciaal pakketten samengesteld voor de vegetariërs en vis- of vlees liefhebbers. Bij de arrangementen kun je kiezen voor een aantal uur onbeperkt drinken, waaronder bier, wijn, sap en fris. Alles wordt door ons geregeld, zodat jij heerlijk kan genieten!
Groepsborrel of groepsdiner in Amsterdam
Bij landmarkt zorgen we ervoor dat jouw borrel of groepsdiner een echte bijzondere ervaring wordt. Daarom bieden wij een heerlijk walking diner aan waarbij je tijdens het lopen en kletsen kunt genieten van de verste gerechten. Daarnaast kan de groepsborrel specifiek afgestemd worden op jouw wensen, zodat je ultiem kunt genieten met jouw familie, vrienden of collega’s. Verse gerechten en een leuke sfeer, wat wil je nog meer!
Wil jij binnenkort uit eten of borrelen met een groep in Amsterdam? Landmarkt regelt alles, zodat jij kunt genieten. De verschillende arrangementen zijn te boeken vanaf 20 personen en passen bij jouw wensen. Geïnteresseerd? Op onze ‘groepsdiner’ en ‘groepsborrel‘ pagina vind je nog meer informatie.


